Hakkımızda

Serhat utku ergİn

1998 İstanbul doğumluyum.İlköğretim ve orta öğretimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra yüksek öğrenimimi Ondokuz Mayıs Üniversitesi makine mühendisliği bölümünde sürdürmekteyim.

Tamercan KONYALIOĞLU           

 

 

1998 Kayseri doğumluyum. İlköğretim ve ortaöğretimimi Kayseri’de tamamladım. Üniversite sınavında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandım ve öğrenimime devam etmekteyim.

 

 

 

 

 

 

 Yola Çıkma Hikayemiz

Bu siteyi kurarken düşündüğümüz asıl amaç öğrenmeye daha çok heveslenmekti. Daha sonra aramızda yaptığımız tartışmalar sonucunda aslında öğrenmeye heveslenirken boş vakitlerimizi değerlendirebileceğimiz, mesleki ve genel bilgi durumumuzu görebileceğimiz, öğrenirken öğretebileceğimiz bir oluşum kurmak istediğimizi fark ettik ve bu yönde amaçlarımızı geliştirdik.

Amaçlarımız doğrultusunda gerek okuyucularımızdan gerek çevremizden aldığımız tavsiyelerle, kurduğumuz sitemizi daha da ileri götürmek için her daim çalışacağız.

Mühendis ve tecrübeli yazarlar olmadığımız için yaptığımız paylaşımları tamamen amatör bir ruhla sürdürmekte olacağız. Bu konuda sizlerin yorumları bizim için çok değerli olacak ve bizi daha ileriye götürecektir.

Paylaşımlarımız mühendislik alanında olup dünyadan ve Türkiye’den bu alandaki gelişmeleri ve yapılanmaları kendi yorumlarımızla ve doğru bilgi temasıyla sizlerin takdirine sunacağız. Bunun yanı sıra kendi yaptığımız çalışmaları da sizlerle paylaşacağız.

Şimdi bizi daha iyi tanımak ve anlamak için tıklayınız